FIRMY WSPOŁPRACUJĄCE
Paul Klacska Polska

TRANS-OIL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach przy ulicy Moniuszki 14 należy do partnerów handlowych firmy Paul Klacska Sp.z o.o.

Z wielka radością chcemy wyrazić pełne uznanie dla firmy Trans-Oil, która od kilku lat regularnie zaopatruje klientów LOTOS PALIWA. Przedsiębiorstwo to wyróżnia profesjonalizm w prowadzaniu działalności i cechuje je wysoki poziom świadczonych usług. Najwyższej jakości tabor oraz wysoki standard procedur towarzyszących przewozu materiałów niebezpiecznych, budzą nasze szczególne uznanie.

Dając wyrazy satysfakcji z wzorowo układających się kontraktów pomiędzy naszymi firmami, pozwalamy sobie na zarekomendowanie firmy Trans-Oil Sp. Z o.o. jako rzetelnego i wiarygodnego partnera handlowego.

Dyrektor/Prokurent Jacek Sułkowski

Referancja nr: 4666/2011, wystawiona przez: Dyrektor/Prokurent Jacek Sułkowski


Orlen Paliwa

ORLEN PetroTank Sp. z o.o. współpracuje od kwietnia 2011r. z firmą Trans Oil Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Tychy w zakresie sprzedaży paliw płynnych oraz świadczenie usług transportowych. Na podstawie dotychczasowej współpracy uważamy Firmę Trans Oil Sp. z o.o. za rzetelnego i wiarygodnego partnera handlowego. Współpraca układa się bez zastrzeżeń, odbiory i dostawy paliw realizowane są z należytą starannością zgodnie z ustaleniami pod względem ilości zamówionego paliwa i terminów dostaw. Możemy zarekomendować Firmę Trans Oil Sp. z o.o. jako dobrego pewnego i solidnego partnera handlowego.

Referancja z dnia 24.09.2012,Widełka


Tank-Petrol

Należy do partnerów handlowych firmy Tank-Petrol. Od kilku lat regularnie zaopatrując się za naszym pośrednictwem w najwyższej jakości paliwa.

Firma ta jest oceniona przez nas jako rzetelny partner w intersach. Jej atutami są doświadczenie, wykwalifikowany personel oraz wysoka jakość wykonywanych usług. Swoją współpracę zarówno z klientami jak i dostawcami buduje na zasadzie obopólnych korzyści, gwarantując wysoką jakość świadczonych usług oraz rzetelnie wypełninie własnych zobowiązań. Sprzyja to nawiązywaniu trwałych i korzystnych kontaktów handlowych. Dotychczasowy okres współpracy oceniamy jako bardzo dobry i wyrażamy najdzieję na jej kontynuowanie w przyszłości.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Trans-oil Sp. z o.o jako partnera w prowadzeniu interesów.


Gwarant Grupa Kapitałowo

Niniejszym mamy przyjemność zarekomendować firmę "Trans-oil Sp. z o.o" z siedzibą w Tychach przy ulicy Moniuszki 14, z którą rozpoczęliśmy współpracę w 2008r. podczas wyboru firmy na sprzedaż i dostawę paliw płynnych. Jednym z głównych kryteriów wyboru tego dostawcy była konkutencyjna oferta cenowa, ale także potencjał firmy, jej duże doświadczenie oraz pozytywna opinia którą cieszy się na lokalnym rynku. Realizacje dostaw paliw wykonane zostały zgodnie z harmonogramem, naszymi wymaganiami a współpraca przebiegała bezkonfliktowo i sprawnie. Planując kolejne dostawy bierzemy pod uwagę kontynuowanie współpracy z firma "Trans-oil Sp. z o.o" którą, możemy polecić jako solidnego partnera dysponującego doświadczoną kadrą kierowniczą oraz zapleczem transportowym.

Z poważaniem

Dyrektor Ds. Zaopatrzenia/Prokurent Mariusz Tarasiewicz
Wiceprezes Zarządu Dyrektor Ds. Zaopatrzenia i Logistyki Michał Tarasiewicz

Referancja z dnia 04.03.2011,Katowice, wystawiona przez: Dyrektor Ds. Zaopatrzenia/Prokurent Mariusz Tarasiewicz, Wiceprezes Zarządu Dyrektor Ds. Zaopatrzenia i Logistyki Michał Tarasiewicz


Orlen Paliwa

Promont
Slovnaft

Lotos

 
DYSTRYBUTORZY

Orlen Paliwa

Tank-Petrol

Lotos